Szanowni Koleżanki i Koledzy !

 

            Być może nas jeszcze nie znacie, wobec powyższego, chcielibyśmy się przedstawić.

Jesteśmy klubem morsów pływających sportowo w zimnej wodzie ,,Lech-Mors” Gdańsk ul. Koziorożca 20.

            W marcu tego roku zorganizowaliśmy I Międzynarodowe Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu w Zimnej Wodzie pod patronatem  Prezydenta Warszawy. W styczniu 2012 roku mamy zamiar reprezentować Polskę w mistrzostwach świata organizowanych w Jurmali – Rydze.

            Chcielibyśmy Was zaprosić do wspólnego reprezentowania Polski. Dlatego zachęcamy do udziału w tych zawodach Waszych zawodników.

            Wspólny wyjazd podniósłby prestiż naszej reprezentacji, a także wpłynąłby na obniżenie kosztów uczestnictwa w tych zawodach (np. grupowy bilet lotniczy, wpisowe za 1 drużynę zamiast kilku, negocjacje z rezerwacją hoteli).

            Liczny udział polskich zawodników w tej imprezie, (mamy cichą nadzieję) będzie miał znaczący wpływ na ewentualne negocjacje w sprawie przyznania w przyszłości Polsce prawa do organizacji Mistrzostw Świata.

            Jeżeli jesteście zainteresowani naszą propozycją prosimy o odpowiedź. Szczegóły proponujemy ustalić mailowo lub telefonicznie (Prezes Klubu (58)552-09-51 kom. 501-550-040  Sekretarz Andrzej Pazda 668-853-382).

 

 

Z lodowatym pozdrowieniem,

Sekretarz Klubu Andrzej Pazda.