c.d. informacji o wyjeździe na Bornholm:
 

Ważna sprawa – przesyłam w załączniku oświadczenie dotyczące kąpieli w morzu. Każda osoba, która będzie uczestniczyła w kąpieli musi własnoręcznie wypełnić formularz  i kierownik grupy przekaże wszystkie oświadczenia w czasie rejsu. Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem zlotu.

 

Płyniemy grupą 250 osobową, w składzie morsy z klubów z całej Polski. Każdy klub będzie się prezentował w konkursie na najbardziej „barwny” Klub Morsów. Forma prezentacji dowolna – strój, film, zdjęcia, piosenka, skecz, taniec etc. Na promie jest do dyspozycji sprzęt audio wizualny, można przeprowadzić prelekcję, prezentację klubu etc. Zachęcamy do czynnego udziału w integracji. Szczegóły konkursów prześlemy w późniejszym terminie.

 

Na promie można zakupić ciepłe posiłki, przy tak dużej grupie (250osób) wskazana jest informacja dla armatora i przybliżonej ilości chętnych na posiłki. W załączniku przesyłam menu na statku.

 

załączniki: .  Bornholm-program . . Restauracja_na_statku  . . Regulamin_zlotu_Bornholm .  . Oświadczenie_uczestnika .  .

Anna Maria Sawicka

V-ce Prezes ds. finansowych KKM

516-025-486, a.sawicka@verano.kolobrzeg.pl

 

Jerzy Ignatiuk

V-ce Prezes ds. organizacyjnych KKM

795-498-086, ji@techsat.pl

www.morsy.kolobrzeg.pl