Osoby z klubu Posejdon, które uczestniczyły w rejsie na Bornholm (przerwanym z powodu pogody) mogą odebrać pieniądze za zwrócone bilety w wysokości 130zł za bilet. Jest to kwota pomniejszona o koszty organizatora. W niedzielę 20 maja, od 12:00 do 12:30 w Galerii Atrium w kawiarni po lewej przy głównym wejściu (w sąsiedztwie Media Markt) nasz Prezes Sylwek będzie zwracał w/w kwotę.

poniżej informacje od organizatora wyjazdu na Bornholm:  

Ahoj przygodo!!!

 Koledzy Morsowie i Foczki!!!

 Kołobrzeski Klub Morsów serdecznie dziękuje Wam za udział w imprezie, żałujemy tylko, że sztormowa pogoda nie pozwoliła nam dotrzeć do wybrzeży Danii. Ale nie przeraziła nas potęga i żywioł fal i co się odwlecze to nie, uciecze! W przyszłym roku z wielką pasją przymierzymy się do powtórzenia zaplanowanej wyprawy by móc się zanurzyć w lodowatych wodach Bałtyku u wybrzeży Danii. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy, że pomogliście stworzyć wspaniały klimat do wspólnej morsowej zabawy!

Zarząd Kołobrzeskiego Klubu Morsów podjął decyzję że w związku z poniesionymi kosztami na organizację wyprawy wypłaci kwotę 100zł/os, ale na prośbę Klubów z Polski,  Zarząd KKM przychylił się do prośby i po potrąceniu minimalnej kwoty związanej z kosztami manipulacyjnymi w wysokości 20zł/os. w dniu jutrzejszym na konta poszczególnych Klubów przelane zostaną pieniądze w wysokości 130zł/osobę. Kluby które jeszcze nie przesłały numeru konta proszę o taką  informację drogą elektroniczną. Kluby, które nie odebrały dyplomów i certyfikatów prosimy o podanie adresu a dyplomy  wyślemy pocztą.

 Pozdrowienia składają Koledzy Morsowie i Foczki z Kołobrzeskiego Klubu Morsów

 Zarząd KKM

Przemysław Kiełkowski

Prezes KKM

505-199-986

 

Anna Maria Sawicka

V-ce Prezes ds. finansowych KKM

516-025-486, a.sawicka@verano.kolobrzeg.pl

www.verano.kolobrzeg.pl

 

Jerzy Ignatiuk

V-ce Prezes ds. organizacyjnych KKM

795-498-086, ji@techsat.pl

www.morsy.kolobrzeg.pl