Doszła do nas smutna wiadomość o wypadku samochodowym w dn. 17.04.2017, w którym zginął Kuba nasz kolega i przyjaciel z Darłowskich Twardzieli. Pozostali pasażerowie Julita, Bartek, Dominika, Anetta odnieśli obrażenia. Wielu z nas pamięta Kubę z wyjazdu do Soliny gdzie poznaliśmy go jako równego kumpla.  
Poniżej zamieszczam list od morsów z Piły. 
. --
Klub Morsów Piła chciałby zaproponować choćby w taki sposób pokazać, iż Jesteśmy Wszyscy Rodziną Morsową nie tylko w chwilach radości, spotkań na zlotach, czy po prostu morsowań...ale też potrafimy się zjednoczyć w tak smutnych i niespodziewanych sytuacjach
http://slawno.naszemiasto.pl/artykul/darlowo-smiertelny-wypadek-samochodowy-aktualizacja-zdjecia,4086991,artgal,t,id,tm.html
NASI Koledzy i Koleżanki mieli bardzo poważny wypadek samochodowy - niestety, ale zginął tragicznie w nim Kuba z Darłowskich Twardzieli (*) mamy Go i będziemy mieć w pamięci!
....stąd też pomysł, aby poprzez morsowanie w każdym zbiorniku...jeziorze, morzu, rzece - tam gdzie zawsze morsujecie...pokazać wspólnotę i trzymanie kciuków za szybki powrót do zdrowia Julity ze Słupskiego Klubu Moczymordy , Bartka i Anetty z Klubu Darłowskich Twardzieli i Córki Anetty Dominiki :)
RZUCAMY HASŁO DLA KAŻDEGO MORSA I KLUBÓW!
Proponujemy, aby w piątkowy wieczór o godz. 20.00 zanurzyć się w wodzie, gdzie morsujecie u siebie :) dla NICH WSZYSTKICH! ABY POKAZAĆ JEDNOŚĆ W RADOŚCI I W TROSCE! JESTEŚMY RAZEM- BO WIELKĄ JESTEŚMY RODZINĄ MORSOWĄ :)
PRZYŁĄCZYCIE SIĘ?
Fajnie kiedy będziecie mieć różne źródła światła w trakcie morsowania....pochodnie, latarki - stawiamy na inwencję twórczą - jeśli macie ochotę to przyjedźcie do nas - zapraszamy Każdą osobę morsującą! wstawcie swoje zdjęcia z tego morsowania, aby pokazać Julicie, Bartkowi, Dominice i Anettcie, iż my Ich nie zostawiliśmy samych!!
DO ZMORSOWANIA! ♥

.